LATGAMING.COM » Edmonton Oilers izcīna prezidenta kausu!
Edmonton Oilers izcīna prezidenta kausu!
Autors - Rihards2k

14. augustā, 20:52
Card image cap

#2 LatGaming sezonas apskats

Ar pārsteidzošu aktivitāti no spēlētāju puses, esam noslēguši jau otro NHL 20 sezonu. Regulārajā sezonā katram bija jānospēlē 50 spēles, un gandrīz visi tika gala ar to, kas ir patiesi liels prieks un, lai noslēgtu sezonu, pietika ar mazāk nekā mēnesi.

 

Western Conference:

Edmonton Oilers (50-0-0)

Edmonton Oilers ar galveno sezonas favorītu Snipencelly uzstādija visus iespējamos rekordus sezonas laikā. No 50 izspēlētājām spēlēm, šī komanda nepiedzīvoja nevienu zaudējumu un tikai viens pretinieks spēja novest spēli līdz papildlaikam pret Edmontonu. Šādu rekordu turpmākajās sezonās vairs neviens nespēs pārspēt, līdz ar to šī sezona priekš snipencelly jau ir sasniegums. Edmontona izcēlās ne tikai ar fantastisko spēļu rekordu, bet arī ar gūtajiem vārtiem, vidēji gūstot 8.92 ripas spēlē un noteikti nodrošinot sev labāko uzbrukumu starp visām komandām. Šī komanda arī izcēlusies ar aizsardzības spēli, vidējo ielaižot 2.26 ripas spēlē, kas ir trešais labākais rādītājs līgā. Ar šo viss nebeidzas, jo šajā komandā ir veseli četri spēlētāji, kas sasnieguši vismaz 100 punktus, bet noteikti vispārsteidzošākā statistika ir Konoram Makdeividam, kurš 50 spēlēs izcēlies ar 118 gūtiem vārtiem un 53 rezultatīvām piespēlēm, kopā sakrājot 171 punktu. Kā jau visās komandās, arī Edmontonā tiek piešķirti bonusi spēlētājiem, par gūtajiem vārtiem un rezultatīvajām piespēlēm, tādējādi klīst baumas, ka Konors Makdeivids ir kļuvis par bagātāko cilvēku pasaulē. Lieki piebilst, ka šī komanda tiek uzskatīta par stabili galveno favorītu uz Stenlija kausu.

Komandas rezultatīvakais spēlētājs: Connor Mcdavid 118G 53A 171P

Komandas vārtusarga statistika: Mikko Koskinen 82.12% 2.26GAA

 

Dallas Stars (41-3-6)

Dallas Stars un iepriekšējās sezonas prezidenta kausa ieguvējs Ush arī šajā sezonā uzrādija teicamu rezultātu gūstot 85 punktus un iegūstot otro vietu ne tikai savā konferencē, bet visā līgā. Otro sezonu pēc kārtas Ush ir pierādijis, ka ir labākais aizsardzības spēlētājs visā līgā ar vidēji ielaistām 2.08 ripām spēlē. Dalasa arī tiek uzskatīta par vienu no labākajām uzbrukuma komandām, vidēji gūstot 5.12 ripas spēlē, kas ir sestais rādītājs līgā. Sezonas gaitā Dalasa ir uzmetisu 1235 reizes pa pretinieku vārtiem, kas ir otrais labākais rezultāts uzreiz aiz Edmontonas. Vērts piebilst, ka tieši Dalasa ir tā komanda, kas spēja novest spēli pret Edmontonu līdz papildlaikam. Ush tiek uzskatīts kā viens no galvenajiem favorītiem uz Stenlija kausu, un noteikti vienīgas , kas spēs viņu apstādināt ir Snipencelly.

Komandas rezultatīvakais spēlētājs: Alexander Radulov 44G 48A 92P

Komandas vārtusarga statistika: Ben Bishop 83.39% 2.08GAA

 

Chicago Blackhawks (35-3-12)

Chicago Blackhawks ar Edmundu priekšgalā, arī otrajā sezonā noslēdza sezonu augstajā, trešajā vietā konferencē, uzrādot ļoti līdzigu sniegumu kā pirmajā sezonā. Ar 35 uzvarām un 73 punktiem, Čikāga līgas tabulā atrodas TOP 5 komandu sarakstā. Komanda uzrādijusi arī labu sniegumu gan uzbrukumā, gan aizsardzībā, vidēji gūstot 4.46 ripas spēlē un ielaižot 3.2 ripas spēlē. Neskatoties uz to, ka komanda uzrādija labu sniegumu sezonas gaitā, pēc citu treneru domām šī komanda varēja uzrādīt vēl labāku sniegumu, ko cerēsim redzēt izslēgšanas spēlēs. Čikāgai viegli neklāsies izslēgšanas spēlēs, jo atrodas vienā konferencē gan ar Snipencelly, gan ar Ush, tādēļ būs jauzrāda sava A+ spēle, lai pacīnitos par kausu.

Komandas rezultatīvakais spēlētājs: Patrick Kane 22G 35A 57P

Komandas vārtusarga statistika: Corey Crawford 80.77% 3.2GAA

 

Anaheim Ducks (32-4-14)

Anaheim Ducks un līgas labākais tiktokeris reeusy sezonas gaitā zaudējis vairāk spēles nekā Snipencelly reizes viņu ir noroustojis sezonas laikā. Neskatoties uz to, Anahaima sezonu noslēdza kā ceturtā labākā komanda konferencē un otro sezonu pēc kārtas, pirmajā kārtā cīnīsies ar locolv. Pēc pagājušās sezonas reeusy noteikti vēlas paņemt revanšu pret snipencelly, tādēļ šis duelis būtu ļoti interesants (vai arī ļoti neinteresants) priekš pārējiem līgas treneriem. Anahaima ir spēciga komanda cīņā par kausu, bet tas ir ļoti neiespējami šajā sezonā, atrodoties vienā konferencē ar diviem līgas līderiem.

Komandas rezultatīvakais spēlētājs: Ryan Getzlaf 45G 51A 96A

Komandas vārtusarga statistika: John Gibson 77.47% 3.6GAA

 

Minnesota Wild (30-3-17)

Minnesota Wild un sezonas aktīvākais spēlētājs locolv sezonu noslēdza jau pirmajā nedeļā. Šis spēlētājs ir pelnījis aktīvākā spēlētāja balvu ne tikai otrajā sezonā, bet arī pirmajā, kur viņš izspēlēju sezonu pāris dienu laikā. Droši var secināt, ka arī nākamo sezonu viņš izspēlēs tik pat ātri vai vēl ātrāk. Minesota 50 spēlēs uzvarēja 30 reizes un ar 63 punktiem atrodas rietumu konferences piektajā vietā un varēs paņemt revanšu pret Anahaimu un reeusy, kurš izslēdza loco pirmajā sezonā no izslēgšanas spēlēm.

Komandas rezultatīvakais spēlētājs: Eric Staal 30G 40A 70P

Komandas vārtusarga statistika: Devan Dubnyk 82.02% 3.64GAA

  

Nashville Predators (24-4-22)

Nashville Predators ar galveno treneri ArthurKo5 aizvadīja līdzigu sezonu kā pirmajā sezonā , šoreiz stabili nodrošinot sev cīņu izslēgšanas spēlēs. 24 uzvaras 50 spēlēs dod Nešvilai sesto pozīciju rietumu konferencē un cīņu pret Čikāgo pirmajā izslēgšanas spēļu kārtā. Nešvila uzrādija pieticīgu sniegumu gan uzbrukumā, gan aizsardzībā, vidēji gūstot 3.68 vārtus spēlē un ielaižot 4.36. Cerēsim uz labu sniegumu no Artūra puses izslēgšanas spēlēs!

Komandas rezultatīvakais spēlētājs: Ryan Johansen 21G 26A 47P

Komandas vārtusarga statistika: Pekka Rinne 79.49% 4.00GAA

 

Arizona Coyotes (24-3-23)

Arizona Coyotes un Maarcha14 otro sezonu pēc kārtas parāda stabilu sniegumu un nopelna sev vietu izslēgšanas spēlēs. 24 uzvaras un 51 punkts sezonā, dod Arizonai septīto vietu konferencē un iespēju pacīnīties pret iepriekšējās sezonās Prezidenta kausa ieguvēju Ush. Neskatoties uz komandas atrašanos vietu tabulā, tā uzrādija septīto labāko sniegumu uzbrukumā, vidēji gūstot 4.72 ripas spēlē. Arizonas pirmā uzbrucēju maiņa (Kessel-Dvorak-Hall) nopelnīja 259 punktus regulārajā sezonā.

Komandas rezultatīvakais spēlētājs: Phil Kessel 38G 63A 101P

Komandas vārtusarga statistika: Darcy Kuemper 75.85% 4.94GAA

 

Vegas Golden Knights (23-2-25)

Vegas Golden Knights galvenais treneris Ripinatajs noslēdz labāko astotnieku rietumu konferencē. Lasvegasa savu vietu izslēgšanas spēlēs ieguva tikai ar pēdējo spēli, svinot uzvaru pār Kolorādo ar rezultātu 6-3. Vērts piebilst, ka Lasvegasa sezonu uzsāka ar citu galveno treneri, kuram diemžēl nācās pamest līgu sliktas aktivitātes dēļ. Pārņemot komandu citam trenerim, Lasvegasa neatradās spīdošā pozīcijā un Ripinatajam pretī stādijās smags ceļš, lai iekļūtu izslēgšanas spēlēs, ar ko viņš arī tika galā.

Komandas rezultatīvākais spēlētājs: Paul Stastny 25G 23A 48P

Komandas vārtusarga statistika: Marc-Andre Fleury 78.34% 4.47GAA

 

Winnipeg Jets (22-2-21)

Winnipeg Jets un galvenais treneris tiirons par lielu izbrīnu nespēja iekļūt labāko astotniekā, atpaliekot vien divus punktus no astotās vietas. Par lielu iemeslu noteikti bija tas, ka viņam pietrūka 5 spēles, no kurām pat ar vienu pietiktu, lai nodrošinātu vietu izslēgšanas vietās. Bet protams arī šādā situācijā ir savi plusi un ir iespēja piedalīties cerību kausā. Sezonas gaitā Vinipega uzrādija stabilu sniegumu gan uzbrukumā, gan aizsardībā gūstot vidēji 3.58 vārtus spēlē un ielaižot 3.53. Cerēsim uz labu sniegumu turpmākajās sezonās no tiirona puses!

Komandas rezultatīvakais spēlētājs: Blake Wheeler 19G 25A 44P

Komandas vārtusarga statistika: Connor Hellebuyck 80.96% 3.53GAA

 

St. Louis Blues (20-4-24)

St. Louis Blues ar galveno treneri Cukermans no astotnieka arī atpalika vien četrus punktus, līdz ar to arī viņam pavisam nedaudz pietrūka, lai iekļūtu labāko astotniekā. 48 spēlēs uzvarētas 20 spēles un 44 punkti tabulā dod Cukermanam vietu labāko desmitniekā rietumu konferencē. Sentluisa vidēji spēlē guva 4.06 vārtus un ielaida 4.85 ripas spēlē, kas aizsardzībā ir viens no sliktakājiem rezultātiem. Līdz ar to varam secināt, ja Cukermans piestrādās pie savas aizsardzības, tad viņš noteikti varēs būt stabils izslēgšanas spēļu dalībnieks nākamajās sezonās.

Komandas rezultatīvākais spēlētājs: Vladimir Tarasenko 32G 22A 54P

Komandas vārtusarga statistika: Jordan Binnington 74.91% 5.34GAA

 

Sliktāko trījniekā rietumu konferencē atrodas Vancouver Canucks (15-2-32) un Girgis23 , kurš otro sezonu pēc kārtas palicis konferences 11. Pozīcijā. Cerēsim uz labu sniegumu nākamajā sezonā un iespējams pat cīņu par izslēgšanas spēlēm. Komandas līderis Elias Petterson (18+13). Trīs punktus aiz Vankūveras , sezonu noslēdza Colorado Avalanche (13-3-29) un Reinis37, kas par izbrīnu uzrādiju netipisku sezonu priekš viņa līmeņa. Pirmajā sezonā Reinis spēja iekļauties konferences labāko sešiniekā un turpināt cīņu pat izslēgšanas spēļu otrajā kārtā. Komandas līderis Mikko Rantanen (24+20). Un rietumu konferences pēdējā vietā, sezonu noslēdza Calgary Flames (11-1-33) un Pricel, kuram šī bija pirmā dalība šajā projekta. Komandas līderis Sean Monahan (10+8).

 

Eastern Conference

Carolina Hurricanes (40-1-9)

Carolina Hurricanes un iepriekšējas sezonas Stenlija kausa ieguvējs Elvis uzsāka šo sezonu izcili, uzvarot pirmajās 25 spēlēs, vienu brīdi pat vidēji gūstot 10 ripas spēlē. Pēc pirmās sezonas daļas, Karolīna tika uzskatīta par galveno pretinieku Edmontonai cīņā par Prezidenta kausu. Teicams rādītājs uzbrukumā, gūstot vidēji 7.92 vārtus spēlē, kas ir otrais labākais rādītājs līgā. Arī aizsardzībā Karolīna uzrādija teicamu sniegumu, ielaižot tikai 2.94 ripas spēlē, kas ir piektais labākais rādītājs līgā. Komandā ir trīs spēlētāji, kas sasniedza 100 punktu robežu. Arī šajā sezonā Elvis tiek uzskatīts par vienu no galvenajiem favorītiem cīņa par kausu un noteikti kārtējo reizi uzrādis teicamu sniegumu izslēgšanas spēlēs.

Komandas rezultatīvākais spēlētājs: Jordan Staal 43G 83A 126P

Komandas vārtusarga statistika: Petr Mrazek 76.63% 2.94GAA

 

Buffalo Sabres (40-1-9)

Buffalo Sabres un Rihards šosezon dala pirmo vietu konferencē ar Karolīnu. Ceturtais labākais uzbrukums līgā , vidēji gūstot 5.52 ripas spēlē un otrais labākais rādītājs aizsardzībā vidēji ielaižot 2.1 vārtus spēlē, dod Bufalo otro vietu konferencē un pietiekami stabilu sniegumu visas sezonas garumā. 8 uzvarētas spēlēs pēdējās sezonās spēlēs deva pat iespēju pacīnīties par pirmo vietu konferencē, bet vārtu starpības dēļ pirmo vietu konferencē ieņēma Karolīna. Par šādu sniegumu vērts uzslavēt arī komandas aizsargus un vārtusargu Līnusu Ulmarku, kurš visu sezonu aizvadīja vārtos ideāli.

Komandas rezultatīvākais spēlētājs: Victor Olofsson 37G 40A 77P

Komandas vārtusarga statistika: Linus Ullmark 83.39% 2.10GAA

 

Boston Bruins (37-1-11)

Boston Bruins un KashelsLabs noteikti ir pelnījis otrās sezonas „Most Improved Player” balvu. Fantastisks sniegums visas sezonas gaitā, 37 uzvarētas spēles, 75 punkti un trešā pozīcija austrumu konferencē. Regulārās sezonās spēlēs Bostona spēja pārsteigt arī vairākus favorītus, uzvarot tos. Viens no labākājiem uzbrukumiem līgā un ceturtais labākais rādītājs aizsardzībā noteikti liek secināt, kas šajā sezonā Kashels ir ļoti spēcīgs pretinieks cīņā par kausu.

Komandas rezultatīvākais spēlētājs: Brad Marchand 34G 30A 64P

Komandas vārtusarga statistika: Tuuka Rask 83.05% 2.72GAA

 

Pittsburgh Penguins (35-1-13)

Pittsburgh Penguins ar galveno treneri Ričardu priekšgalā, regulārajā sezonā noteikti neuzrādija sava līmeņa spēli, bet tam protams ir savi attaisnojumi. Kā jau zinam, pirmajā sezonā, pēc pirmās izslēgšanas spēļu kārtas, Ričards devās svinēt uzvaru pār Kalgarī uz Nīderlandi un no turienes jau atgriezās pavisam citā kondīcijā, kas ietekmēja viņa spēli turpmākajās izslēgšanas spēlēs un otrās sezonas pirmajā deļā. Tagad Ričards lēnām sāk atiet un cerams uzrādīs labu sniegumu izslēgšanas spēlēs. Regulārajā sezonā Pitsburga uzrādija trešo labāko rādītāju uzbrukumā, vidēji gūstot 5.59 vārtus spēlē.

Komandas rezultatīvākais spēlētājs: Sidney Crosby 38G 85A 123P

Komandas vārtusargu statistika: Matt Muray 72.81% / Tristan Jarry 87.7%

 

Toronto Maple Leafs (26-3-14)

Toronto Maple Leafs un Mairis sezonu noslēdza tikai ar 43 izspēlētām spēlēm, bet tam protams ir savi iemesli, līdz ar to uz šo spēlētāju noteikumi neattiecas. Mairis otro sezonu pēc kārtas uzrāda labu sniegumu un atrodas austrumu konferences piektajā pozīcijā, kas dod labas iespējas turpmākajās cīņas par kausu. Toronto uzrādija piekto labāko uzbrukumu sezonā, gūstot 5.14 ripas spēlē un pietiekami labu aizsardzību, vidēji ielaižot 3.72 ripas spēlē. Pirmajā kārtā Toronto tiksies pret spēcīgo Pitsburgu, kurā solās būt labs duelis starp diviem spēcīgiem spēlētājiem.

Komandas rezultatīvākais spēlētājs: Auston Matthews 50G 26A 76P

Komandas vārtusarga statistika: Frederik Andersen 78.75% 3.72GAA

 

Florida Panthers (25-3-22)

Florida Panthers ar Klavens71 sezonu noslēdz sestajā pozīcijā un noteikti ir progresējis otrās sezonas garumā. 50 spēlēs izcīnītas 25 uzvaras un vien 2 punkti aiz piektās pozīcijas austrumu konferencē. Florida uzrādija pieticīgu rezultātu gan uzbrukumā, gūstot 3.82 vārtus spēlē, kā arī aizsardzībā, vidēji ielaižot 4.26 ripas spēlē. Cerēsim uz vēl labāku sniegumu nākamajās sezonās no Klavena puses un iespējams pat TOP4 spēlētāju savā konferencē.

Komandas rezultatīvākais spēlētājs: Aleksander Barkov 36G 29A 65P

Komandas vārtusarga statistika: Sergei Bobrovsky 78.72% 4.26GAA

 

Washington Capitals (20-8-22)

Washington Capitals un Mārtiņš šajā sezonā spēja stabili iekļūt izslēgšanas spēlēs. Mārtiņš pirmajā sezonā nespēja iespraukties TOP8 labāko spēlētāju vidū un tadēļ viņam nācās izlaist izslēgšanas spēles, bet tas deva viņam iespēju piedalīties cerības kausā, kurā viņš pārliecinoši triumfēja. Šajā sezonā Vašingtonai ir iespēja pierādīt sevi izslēgšanas spēlēs un iespējams pat pacīnīties par ilgāku pēc sezonas turpinājumu.

Komandas rezultatīvākais spēlētājs: T.J. Oshie 24G 18A 42P

Komandas vārtusarga statistika: Brayden Holtby 80.59% 3.89GAA

 

Columbus Blue Jackets (21-4-25)

Columbus Blue Jackets sezonas vidusdaļā piedzīvoja trenera maiņu atrodoties sestajā pozīcijā konferencē, kas bija ļoti dīvains lēmums no pirmā trenera puses, bet jau otrajā sezonas pusē komandu pārņēma līgas jaunpienācējs omarzlucky , kurš spēja nosargāt vietu labāko astotniekā un iespēju piedalīties izslēgšanas spēlēs.

Komandas rezultatīvākais spēlētājs: Pierre-Luc Dubois 35G 25A 60P

Komandas vārtusargu statistika: Joonas Korpisalo 78.52% / Elvis Merzlikins 76.99%

 

New York Islanders (13-7-28)

New York Islanders un Raivelis22 atrodas austrumu konferences devītajā pozīcijā, atpaliekot no labāko astotnieka par 13 punktiem, kas noteikti nav pat tuvu, lai saņemtu iespēju piedalīties izslēgšanas spēlēs. Vērts piebilst, ka Raivelis otro sezonu noslēdz devītajā pozīcijā, bet cerēsim, ka turpmākajās sezonās tas vairs neatkārtosies un viņš cīnīsies izslēgšanas spēlēs.

Komandas rezultatīvākais spēlētājs: Jordan Eberle 12G 25A 37P

Komandas vārtusargu statistika: Semyon Varlamov 78.62% 4.57GAA

 

Montreal Canadiens (14-4-27)

Montreal Canadiens un Oskars O tabulā ieņem desmito vietu. Oskars ir vēlviens līgas jaunpienācējs, kurš arī uzrādija labu sniegumu priekš pirmās sezonas, atpaliekot no devītās pozīcijas vien vienu punktu.

Komandas rezultatīvākais spēlētājs: Max Domi 15G 19A 34P

Komandas vārtusarga statistika: Carey Price 76.32% 4.48GAA

 

Sliktāko trijniekā austrumu konferencē atrodas Tampa Bay Lightning un BeitansLV ,kurš neskatoties uz spēcīgo komandas sastāvu, diemžēl nespēja uzrādīt to labāko sniegumu. Vien 9 uzvarētas spēles, bet noteikti viens no retajiem ar superīgu attieksmi un aktivitāti, kas ir galvenais šajā līgā. Komandas rezultatīvākais spēlētājs: Steven Stamkos (13+12). Pozīciju zemāk atrodas New York Rangers un Jaga81, kurš šajā sezonā izcīnija 7 uzvaras , uzvarot pat dažus spēcīgus pretiniekus. Komandas rezultatīvākais spēlētājs: Mika Zibanejad (14+15). Un austrumu konferenci noslēdz Philadelphia Flyers un Bubinators, kas ir pirmā daiļā dzimuma pārstave šajā līgā, ar ko viņu var apsveikt. Neskatoties uz to, ka uzrādītais sniegums nav tas spīdošākais, Bubinators turpinās spēlēt arī nākamajās sezonās un cerēsim uz daudz labāku sniegumu. Komandas rezultatīvākais spēlētājs: Jakub Voracek (8+15).

 

Uzvarētās balvas regulārajā sezonā:

Prezidenta kausa ieguvējs Snipencelly ar Edmonton Oilers saņem iespēju nākamajā sezonā pirmais izvēlēties komandu, izņemot TOP5 komandas.

Pēdējās vietas īpašnieks regulārajā sezonā Bubinators ar Philadelphia Flyers saņem iespēju nākamajā sezonā izvēlēties komandu uzreiz pēc Ush.

 

Rakstu sagatavoja Media Team Rihards2k

Nāni
Snipencelly14. augustā, 23:42
Ļooooti labi!


Nāni
Cukermans14. augustā, 21:48
Super raksts