LATGAMING.COM » #2 PlayOFF pirmās kārtas apskats
#2 PlayOFF pirmās kārtas apskats
Autors - Rihards2k

17. augustā, 14:14
Card image cap

Pirmā izslēgšanas spēļu kārta ir noslēgusies un varam ķerties pie apskata.

 

Western Conference

Edmonton Oilers 4-0 Vegas Golden Knights

Edmonton Oilers (1) četru spēļu sērijā pārliecinoši uzvarēja Vegas Golden Knights (8). Kārtējo reizi Edmontona un Snipencelly izcēlās ar fantastisku uzbrukumu, jau pirmajā spēlē gūstot 11 vārtus un izcīnot uzvaru pār Ripinataju ar 11-4. Otrajā spēlē nekas nemainijās un Edmontona izcīnija sērijas otro uzvaru ar 9-4. Trešā spēle bija interesantākā šajā sērijā, visas spēles garumā spēle gāja līdzigi un Edmontona netika pie iespējām gūt vārtus, galā arī trešo spēli uzvarēja Edmontona ar 4-2. Un sēriju pārliecinoši noslēdza Edmontona ar 10-0 uzvaru. Neskatoties uz sērijas iznākumu un spēļu rezultātiem, manuprāt Ripinatajs uzrādija cienīgu rezultātu pret galveno līgas favorītu. Pēc citu treneru domām, šajā sērijā par favoritu tika uzskatīta Edmontona.

EDM rezultatīvākais sērijas spēlētājs: Leon Draisaitl 6G 7A 13P

VGK rezultatīvākais sērijas spēlētājs: Max Pacioretty 2G 1A 3P

 

Dallas Stars 4-1 Arizona Coyotes

Dallas Stars (2) piecu spēļu summā uzvarēja Arizona Coyotes (7). Sēriju pārliecinoši uzsāka Dalasa un Ush , kurš pirmajā spēlē ierādija vietu Arizonai ar uzvaru 7-2. Pēc smaga zaudējuma Maarcha14 otrajā spēlē ar fantastisku sniegumu pārsteidza Dalasu un uzvarēja papildlaikā ar 4-3. Trešajā sērijas spēlē viss apgriezās kājām gaisā un Dalasa sagrāva Arizonu ar 13-3. Sērijas ceturtā un piektā spēle tika aizvadīta līdzigi, ceturtajā spēlē Dalasa uzvarēja Arizonu ar 4-2 un pielika punktu sērijas piektajā spēlē, uzvarot ar 3-2. Pēc citu treneru domām, šajā sērijā par favoritu tika uzskatīta Dalasa.

DAL rezultatīvākais sērijas spēlētājs: Jamie Benn 4G 5A 9P

ARI rezultatīvākais sērijas spēlētājs: Christian Dvorak 4G 1A 5P

 

Chicago Blackhawks 4-2 Nashville Predators

Chicago Blackhawks (3), interesantākajā pirmās kārtas izslēgšanas spēļu sērijā , uzvarēja Nashville Predators (6). Jau no pirmās spēles sekundes bija skaidrs, ka sērija būs ļoti aizraujoša , kurā noteikti nepietiks ar četrām spēlēm. Pirmajā spēlē uz brīdi vadībā pat bija izvirzijusies Nešvila, bet nespēja turēt līdzi Čikāgas tempam un piedzīvoja zaudējumu ar 2-6. Edmundoolv arī sērijas otrajā spēle parādija teicamu aizsardzību un neļāva ArthurKo5 iemest vairāk par 1 vārtiem, uzvarot otro sērijas spēli ar 3-1. Trešajā spēlē labs sniegums no Nešvilas un pirmā sērijas uzvara ar 5-3. Ceturtā spēle gāja kā pa karuseli, šajā spēlē līderis mainijās veselas 5 reizes, atrodoties 3-4 iedzinējos, Čikāga teicami izmantoja savus momentus un izlīdzināja spēles rezultātu un beigās pielika punktu ar vēlvieniem gūtiem vārtiem un uzvaru 5-4. Piektajā tikšanās reizē ļoti sliktu sniegumu uzrādija abi Čikāgas vārtusargi, kuru kļūdu dēļ, nācās piedzīvot smagu zaudējumu ar 3-6. Sērijas pēdejajā spēlē bija nepieciešams papildlaiks, lai noskaidrotu spēļu uzvarētāju. Ātri pēc papildlaika sākuma, Čikāga guva uzvaras vārtus ne tikai spēlē, bet arī pielika punktu visā sērijā.  Šajā sērijā izteikta favorīta no citu galveno treneru puses nebija.

CHI rezultatīvākais sērijas spēlētājs: Alex Nylander 4G 5A 9P

NSH rezultatīvākais sērijas spēlētājs: Kyle Turris 4G 2A 6P

 

Anaheim Ducks 4-1 Minnesota Wild

Anaheim Ducks (4) piecu spēļu sērijā uzvarēja Minnesota Wild (5). Sērija sākās visai aizraujoši, jau pirmajā spēlē nepietika ar 60 minūtēm , lai noskaidrotu uzvarētāju un tikai papildlaikā Anahaima spēja uzvarēt Minesotu. Otrajā spēlē pārliecinošāka bija Minesota uzvarot ar 6-4. Nerezultatīvā trešajā spēlē, Anahaima uzvarēja ar 2-1. Arī nakamajā spēlē , ar ļoti mazu pārsvaru uzvarēja Anahaima 4-3. Un punktu sērijā pielika pārliecinoša spēle no Anahaimas un reeusy ar rezultātu 6-2. Šī ir otrā reize, kad reeusy pirmajā kārtā uzvar locolv ar 4-1. Pēc citu treneru domām, šajā sērijā par favorītu tika uzskatīta Anahaima.

ANA rezultatīvākais sērijas spēlētājs: Danton Heinen 3G 4A 7P

MIN rezultatīvākais sērijas spēlētājs: Mikko Koivu 4G 5A 9P

 

Eastern Conference

Carolina Hurricanes 4-0 Columbus Blue Jackets

Carolina Hurricanes (1) pārliecinoši uzvarēja Columbus Blue Jackets (8) četru spēļu sērijā. Visas četras spēles tika aizvadītas ideāli no Elvja puses un netika atstātas nekādas iespējas omarzlucky. 8-0 , 6-1 , 4-1 un 5-0 , ar šādiem rezultātiem Karolīna pārliecinoši soļo tālāk. Elvis kārtēro reizi parāda cita līmeņa spēli izslēgšanas kārtā. Teicams uzbrukums un ideala aizsardzība , četrās spēlēs ielaisti tikai 2 vārti. Šajā sērijā par favorītu tika uzskatīta Karolīna.

CAR rezultatīvākais sērijas spēlētājs: Jordan Staal 2G 6A 8P

CBJ rezultatīvākais sērijas spēlētājs: Josh Anderson 1G 1A 2P

 

Buffalo Sabres 4-1 Washington Capitals

Buffalo Sabres (2) interesantā piecu spēļu sērijā uzvarēja Washington Capitals (7). Pirmā spēle gāja ļoti sīvi visas spēles garumā un tikai noslēdzošajā periodā Bufalo spēja pielikt punktu spēlei, uzvarot to ar 2-1. Otrajā spēlē Vašingtona ar 3-2 uzvarēja Bufalo un pierādija, ka ir spēcīgs konkurents šajā sērijā. Trešo spēli Bufalo aizvadīja pārliecinoši, uzvarot ar 4-1. Tādu pašu sniegumu Bufalo un Rihards2k turpināja uzrādīt arī ceturtajā spēlē, uzvarot ar 5-2 un noslēdzošajā spēlē Bufalo sameta 10 ripas Vašingtonas un Mārtiņa vārtos, svinot uzvaru gan spēlē, gan sērijā. Pēc citu galveno treneru domām, šajā sērijā par favorītu tika uzskatīta Bufalo.

BUF rezultatīvākais sērijas spēlētājs: Wayne Simmonds 5G 2A 7P

WSH rezultatīvākais sērijas spēlētājs: T.J. Oshie 2G 2A 4P

 

Boston Bruins 4-2 Florida Panthers

Boston Bruins (3) interesantākajā austrumu konferences sērijā uzvarēja Florida Panthers (6). Jau pirmajā spēlē Florida un Klavens pārsteidza Bostonu , uzvarot sērijas atklāšanas spēli ar 6-4. Otrā spēle arī tika aizvadīta ļoti līdzigi un Bostona ar Kashelu izlīdzināja sērijas rezultātu 1-1. Sērijas turpinājums gan bija neveiksmīgs priekš Floridas, piedzīvots smags 2-8 zaudējums sērijas trešajā spēlē un tik pat neveiksmīga ceturtā sērijas spēle ar rezultātu 0-7. Pēc diviem smagiem zaudējumiem Klavens spēja sevi saņemt rokās un uzvarēt vēlvienu sērijas spēli ar 5-4, taču ar to diemžēl nepietika, lai šajā sērijā pacīnitos par uzvaru, jo nākamajā sērijas spēlē Bostona uzvarēja ar 5-3 un nodrošināja sev vietu nākamajā kārtā. Pēc citu galveno treneru domām, šajā sērijā par favorītu tika uzskatīta Bostona.

BOS rezultatīvākais sērijas spēlētājs: Brad Marchand 7G 5A 12P

FLA rezultatīvākais sērijas spelētājs: Aleksander Barkov 2G 7A 9P

 

Pittsburgh Penguins 4-0 Toronto Maple Leafs

Pittsburgh Penguins (4) četru spēļu sērijā uzvarēja Toronto Maple Leafs (5). Atklāšanas spēle tika aizvadīta līdzīgi un interesanti, kurā uzvarēja Pitsburga tikai ar 3-1. Otrajā spēlē pārliecinošs sniegums no richardosslv un uzvara ar 5-0, neatstājot nekādas iespējas Mairim. Rezultatīvajā sērijas trešajā spēlē uzvaru izcīnija Pitsburga ar 7-4 un nākamajā spēlē pielika treknu punktu sērijai ar 8-1 uzvaru. Pēc citu galveno treneru domām, šajā sērijā par favorītu tika uzskatīta Pitsburga.

PIT rezultatīvākais sērijas spēlētājs: Sidney Crosby 4G 5A 9P

TOR rezultatīvākais sērijas spēlētājs: Zach Hyman 1G 1A 2P

 

Rakstu sagatavoja LatGaming Media Team lietotājs Rihards2k

Nāni
Snipencelly17. augustā, 14:50
Turpinot prognozēšanas tradīcijas, pēc manām domām otrās kārtas sērijas noslēgsies šādi:
DAL 4:2 ANA
CAR 4:2 BOS
BUF 4:3 PIT