LATGAMING.COM » Pre-Season Turnīrs #3 !
Pre-Season Turnīrs #3 !
Autors - Snipencelly

18. augustā, 16:10
Card image cap

Sveiki, LatGaming dalībnieki! #2 sezonas playoff iet pilnā sparā un jau esam tikuši līdz otrajai kārtai, taču Anaheim Ducks trenera atvaļinājuma dēļ playoff nedaudz aizkavēsies, tāpēc esam izlēmuši, ka šosezon pirmo reizi izveidosim pre-season mini turnīru visiem dalībniekiem, kas piedalīsies #3 sezonā.

Kā norisināsies turnīrs?

Turnīrs sāksies uzreiz pēc tam, kad mēs izlozēsim drafta kārtas numurus un izvēlēsimies savas komandas. Katram dalībniekam, kas pieteiksies Pre-Season turnīram būs jāspēlē ar savu #3 sezonas komandu.

Formāts?


Tāpat kā jebkurā citā mini-turnīrā, ko esam rīkojuši formāts būs pavisam vienkāršs: Dalībnieki tiks sadalīti četrās grupās, katram ar katru no savas grupas būs pa vienai spēlei un pēc tam playoffā tiks katras grupas divi labākie, kur norisināsies spēles līdz 2 uzvarām.

Cik drīz notiks kārtas numuru drafts un varēsim izvēlēties komandas?

Šobrīd ir tā, ka jau trīs dalībnieki ir izvēlējušies komandas nākamai sezonai, bet pārējie gaida uz Cerības kausa norisi, kura ir tikusi jau līdz pusfināla fāzei. Uzskatām, ka cerības kauss varētu noslēgties jau 19. vai 20.augustā un momentā uzreiz pēc fināla paziņosim par kārtas numuru drafta laiku (visticamāk tas notiks pāris stundas pēc cerības kausa noslēguma). 

Pēc drafta katrs tāpat kā iepriekšejā sezonā izvēlēsies viens pēc otra komandas #3 sezonai un tad arī sadalīsim grupas un sāksim "Pre-Season" turnīru. 

Vai drīkstu piedalīties, ja joprojām spēlēju #2 playoff ?

- Jā, protams! Piedalīties drīkst ikviens #3 sezonas dalībnieks, par mini turnīru nav jāmaksā pilnīgi nekāda dalības maksa, taču #2 sezonas playoff dalībniekiem iesaku kārtīgi apdomāt vai paspēs izspēlēt visas spēles un varbūt šajā gadījumā tomēr pataupīties uz svarīgākajiem playoff mačiem.

Kā pieteikties?

Kā parasti! Piesakamies komentāros zem šī raksta un sekojam informācijai mūsu discord serverī. Ja ir kādi jautājumi, discordā esmu pieejams ļoti bieži un atbildēšu uz visiem.

RULES !!!!????

Tā kā #3 sezonā dalībnieki pēc aptaujas rezultātiem spriežot ir izlēmuši, ka mainam spēles difficulty uz SUPERSTAR, to mēs arī sāksim darīt jau "Pre-Season" turnīrā, tā kā piedaloties šajā turnīrā jums jau ir iespēja aprast ap superstar difficulty un atrast knifus, lai uzlabotu savas komandas spēli.

Pieteikušies dalībnieki:

 1. Richardosslv
 2. Pricel 
 3. Ripinatajs
 4. I Hope I win 
 5. Tiirons 
 6. Locolv 
 7. Bubinators95 
 8. Omarzlucky 
 9. Raivelis22 
 10. BeitansLV 
 11. Saberdmx 
 12. Snipencelly
 13. Mariachi 
 14. Rihards2k 
 15. Klavens71 
 16. MairisMLV 

 

Pieteikšanās ir noslēgusies!