LATGAMING.COM » Kolner Haie uzvar DEL miniturnīrā!
Kolner Haie uzvar DEL miniturnīrā!
Autors - Rihards2k

19. augustā, 21:23
Card image cap

Ar nelielu kavešānos varam apskatīt kā gāja mūsu #2 LatGaming miniturnīrā, kurā šoreiz spēlētāji savā starpā cīnijās ar DEL (Vācijas Līga) klubiem.

 

A.grupā pirmo vietu ieguva Kolner Haie un Elvis , kurš pārbrauca pāri visiem grupas spēlēs. 8 spēlēs izcīnītas 8 uzvaras un kopumā gūti 68 vārti un stabila pirmā vieta grupā. Otrajā vietā grupā ierindojās ERC Ingolstadt un Reeusy , kurš 7 spēlēs izcīnija trīs uzvaras, bet tas neliedza viņam nodrošināt otro vietu grupā ar 9 punktiem. Trešajā vietā ierindojās Fischtown Pinguins un Girgis23 , kurš no 7 spēlēm spēja uzvarēt tikai vienu spēli, bet ar to pietika, lai grupā ierindotos trešajā vietā. Diemžēl sākumā bija 5 cilvēki A.grupā , bet galu galā divi nespēja noslēgt turnīru savu iemeslu dēļ un tādēļ A.grupā piedalījās tikai trīs dalībnieki.

 

Savukārt B.grupā gan noritēja cīņa par izslēgšanas spēlēm un beigās uz nākamo kārtu tika visi pie grupas dalībnieki. Kā pirmā no grupas izgāja Straubing Tigers un Richardosslv , kurš ar 17 punktiem ieņēma tabulas augšdaļu. 5 punktus zem Straubing Tigers ierindojās Dusseldorfer EG un Rihards2k , kurš sešās spēlēs izcīnija četras uzvaras un piedzīvoja divus zaudējumus. Trešo vietu grupā  ieņēma Krefeld Pinguine un Omarzlucky , kurš arī uzrādija labu sniegumu un tikai 2 punktus atpalika no otrās vietas. Vietu zem ierindojās Alder Manheim un Raivelis22 , kurš izcīnija 2 uzvaras no 6 spēlēm. Savukārt pēdējo vietu grupā ieņēma ECH Red Bull Munchen un BeitansLV , kuram diemžēl neizdevās izcīnīt nevienu uzvaru turnīra gaitā, bet pateicoties tam, ka no A.Grupas divi dalībnieki izstājās, tad Beitanam atradās vieta izslēgšanas spēlēs.

 

¼ fināli

Straubing Tigers 2-0 ECH Red Bull Munchen

Straubing Tigers (richardosslv) divu spēļu sērijā uzvarēja ECH Red Bull Munchen (BeitansLV). Pirmo spēli Straubing uzvarēja ar 5-2, taču otrajā Beitans spēja uzrādit spēcīgu konkurenci un Ričards uzvarēja tikai ar 6-5.

 

ERC Ingolstadt 2-1 Krefeld Pinguine

Pirmā spēle iesākās visai interesanti , kurā papildlaikā uzvaru izcīnija Krefeld Pinguine (omarzlucky) ar rezultātu 2-1. Taču otrajā un trešajā spēlē, bez lielām problemām ERC Ingolstadt (reeusy) pārbrauca pāri savam pretiniekam ar 10-0 un 8-1 un droši iesoļoja turnīra pusfinālā.

 

Dusseldorfer EG 2-1 Fischtown Pinguins

Dusseldorfer EG (Rihards2k) divu spēļu sērijā uzvarēja Fischtown Pinguins (Girgis23). Pirmo spēli pārliecinoši uzvarēja Rihards ar 6-0, taču otrajā Girgis jau sagādāja nelielas problēmas un Rihards otro spēli uzvarēja tikai ar 4-3 papildlaikā.

 

Kolner Haie 2-0 Alder Manheim

Kolner Haie (Elvis) pārliecinoši divās spēlēs uzvarēja Alder Manheim (raivelis22). Abās spēlēs Elvis nospēlēja pārliecinoši, savā stilā un uzvarēja ar 13-4 un 9-4.

 

½ fināli

Straubing Tigers 2-0 Erc Ingolstadt

Straubing Tigers (richardosslv) divās spēlēs uzvarēja ERC Ingolstadt (reeusy) un nodrošināja sev vietu finālā. Pirmo spēli Ričards uzvarēja 5-2, taču otrā arī spēle tika aizvadīta ļoti interesanti, līdz pat papildlaikam un tikai papildlaikā Ričards pielika punktu sērijai ar 4-3.

 

Kolner Haie 2-1 Dusseldorfer EG

Kolner Haie (Elvis) vissinteresantākajā PlayOFF sērijā uzvarēja Dusseldorfer EG (Rihards2k) . Pirmajā spēlē pirmo zaudējumu šajā turnīra piedzīvoja Elvis, kurš ar 2-4 piekāpās Rihardam. Otrajā spēlē Elvis spēja reabilitēties un uzvarēt ar 5-2, un ļoti aizraujošā sērijas trešajā spēlē Elvis pielika punktu sērijai ar 5-4.

 

Fināls

Kolner Haie 2-0 Straubing Tigers

Kolner Haie (Elvis) izcīnija uzvaru šajā turnīra ar divām spēlēm sērijā pret Straubing Tigers (richardosslv) . Tiesa abas spēles uzvarētas ar minimālu pārsvaru, pirmā spēle 5-4 un otrā 4-3. Līdz ar to Elvis šo turnīru noslēdza zaudējot tikai vienā spēlē.

 

Paldies visiem dalībniekiem par dalību!

 

Rakstu sagatavoja LatGaming Media Team lietotājs Rihards2k

Nāni
Snipencelly20. augustā, 11:47
Apsveicu Elvi ar uzvaru!