LATGAMING.COM » #2 PlayOFF otrās kārtas apskats
#2 PlayOFF otrās kārtas apskats
Autors - Rihards2k

23. augustā, 16:33
Card image cap

Nu jau noslēgusies otrā izslēgšanas spēļu kārtas un varam apskatīt kuras komandas cīnīsies konferences finālā.

 

Western Conference

Edmonton Oilers 4-0 Chicago Blackhawks

Edmonton Oilers (1) pārliecinoši uzvarēja Chicago Blackhawks (3) četru spēļu sērijā. Pirmā spēle iesākās visai interesanti un bija skatāma visas spēles garumā, šajā spēlē Edmunds pierādija kādeļ viņam ir viena no labākajām aizsardzībām līgā. Spēles iznākums 3-2 Edmontonas un snipencelly labā. Otrajā spēlē Edmontona veica atspēlēšanos pret Čikāgu un salauza Edmunda spēli, beigās iemetot gandrīz katru metienu un sagrāva pretinieku ar 12-4, šajā spēlē ar trīs vārtu guvumiem jeb hetriku izcēlās divi „Oilers” spēlētāji , viens no tiem komandas līderis Konors Makdeivids un otrās maiņas uzbrucējs Andreas Athanasiou. Trešajā sērijas spēlē Čikāga parādija savu spēli, bet ar to diemžēl nepietika, lai izcīnitu uzvaru un beigās piedzīvots zaudējums ar 1-3. Sērijas noslēdzošajā spēlē Edmontona sagrāva Čikāgu ar 14-1 un pielika treknu punktu sērijai. Arī šajā spēlē ar hetriku izcēlās divi „Oilers” spēlētāji, viens no tiem atkal Konors Makdeivids un otrs , Konora maiņas biedrs, Zeks Kasjans. Vērts piebilst, ka šajā spēlē piecas rezultatīvas piespēlas atdeva Raiens Ņūdžents-Hopkinss.

EDM rezultatīvākais sērijas spēlētājs: Ryan Hugent-Hopkins 4G 7A 11P

CHI rezultatīvākais sērijas spēlētājs: Alex DeBrincat 1G 2A 3P

 

Anaheim Ducks 4-1 Dallas Stars

Anaheim Ducks (4) ļoti aizraujošā piecu spēļu sērijā uzvarēja Dallas Stars (2). Visas sērijas garumā fantastisku sēriju uzrādija reeusy, kurš tikko atgriezies no NHL treniņnometnes ar jaunām zināšanām ,kuras noteikti viņam nāca tikai par labu. Pirmajā spēle abas komandas apmainijās ar vairākiem bīstamiem uzbrukumiem un vārtu gūšanas iespējam, taču veiksme nostājas Ush labā un viņš izcīnija pirmo un vienīgo savu sērijas uzvaru ar 3-2 papildlaikā. Otrajā spēlē, lielāko daļu no spēles kontrolēja Anahaima, kas vienu brīdi bija vadībā pat ar 7-2, galu galā Dalasa atguva divus vārtus un spēle noslēdzas ar 7-4 Anahaimas labā. Trešā spēlē noteikti bija visinteresantākā šajā sērijā, pie rezultāta 3-5 un nedaudz virs desmit minūtēm līdz spēlēs beigāmreeusy guva trīs vārtus un izvirzijās vadībā 6-5, kad līdz spēles beigām bija atlicis zem desmit minūtēm, beigās pielika punktu ar septīto vārtu guvumu un vēlvienu uzvaru ar 7-5. Ceturtā spēle pārliecinoša no Anahaimas, nedeva nekādas iespējas priekš Dalasas un uzvara ar 4-1. Noslēdzošajā spēlē pirmā vadībā izvirzijās Dalasa, bet kārtējo reizi atspēlējās Anahaima un izvirzijās vadībā. Beigās sērija noslēdzās ar 4-3 Anahaimas uzvaru un drošu iesoļošanu nākamajā kārtā, kur to sagaidīs pagaidām nevienu reizi nezaudējusī Edmontonas „Oilers” komanda.

ANA rezultatīvākais sērijas spēlētājs: Danton Heinen 4G 4A 8P

DAL rezultatīvākais sērijas spēlētājs: Jamie Benn 2G 3A 5P

 

Eastern Conference

Carolina Hurricanes 4-0 Boston Bruins

Carolina Hurricanes (1) četrās spēlēs pabeidza sēriju ar Boston Bruins (3). Teicams sniegums no Elvja puses visas sērijas garumā deva viņam drošu uzvaru sērijā par Kashelu , pirmajā tikšanās reizē, abas komandas aizvadīja rezultatīvu spēli un Karolīna izcīnija uzvaru ar 7-4. Otrā spēle tika aizvadīta ne tik rezultatīvi, bet ar to pietika, lai Karolīna izcīnītu uzvaru ar 3-2. Trešā spēle atkal bija rezultatīva no abām komandām un diezgan tuvā spēlē Karolīna izcīnija uzvaru ar 7-5. Sērijai punktu pielika 10-4 pārliecinoša Karolīnas uzvara. Vērts piebilst, ka regulārajā sezonā Bostona abās tikšanas reizēs uzvarēja Karolīnu, tādēļ likās, ka šī sērija varētu būt tuva un aizraujoša, bet šoreiz tā nebija taisnība un Elvis kārtējo reizi pierādija kādēļ ir pašreizējais čempions.

CAR rezultatīvākais sērijas spēlētājs: Vincent Trocheck 5G 9A 14P

BOS rezultatīvākais sērijas spēlētājs: Charlie Coyle 4G 3A 7P

 

Buffalo Sabres 4-1 Pittsburgh Penguins (Tehniskais Zaudējums)

Abas komandas nospēlēja divas spēles, kurā pa vienai uzvarai guva gan Bufalo, gan Pitsburga, bet tālāk sērija neturpinājās un Pitsburgai tika piešķirts tehniskais zaudējums.

 

 Rakstu sagatavoja LatGaming Media Team lietotājs Rihards2k.