LATGAMING.COM » #3 Sezona ir sākusies !
#3 Sezona ir sākusies !
Autors - Snipencelly

27. augustā, 16:12
Card image cap

#2 sezona ir veiksmīgi noslēgusies līdz ar #3 Pre-Season turnīru. Raksts par #2 sezonas fināliem tiks publicēts jau pavisam drīz no Riharda puses, bet šeit nedaudz apkoposim #3 Pre-season turnīru un atklāsim #3 sezonu!

Pre-season #3 turnīrā piedalījās 16 dalībnieki, kuri tika sadalīti 4 grupās no kurām katras grupas divi labākie dalībnieki tika ārā uz izslēgšanas spēlēm, kur spēles noritēja līdz 2 uzvarām.

Pirmajā ceturtdaļfinālā tikās Colorado Avalanche (locolv) pret Pittsburgh Penguins (Rihards2k), kur divās spēlēs Pingvīni izrādījās krietni parāki par saviem pretiniekiem un ar uzvarām 6:1 un 5:0 (tehniskais) soļoja uz pusfinālu.

Otrais ceturtdaļfināla pāris bija Calgary Flames (Mairismlv) pret Columbus Blue Jackets (ripinatajs), taču Calgary Flames trenera trūkuma dēļ Blue Jackets saņēma tehniskās uzvaras un devās uz pusfinālu pret Pittsburgas Penguins.

Trešajā ceturtdaļfināla pārī tikās New York Islanders (raivelis22) pret Elvi un viņa Floridas Panthers. Pantēras saplosīja Islanders divās spēlēs (4:3 un 10:1) un devās uz pusfinālu.

Pēdējā ceturtdaļfināla pārī tikās Vancouver Canucks (snipencelly) pret Boston Bruins (Saberdmx). Diezgan sīvās spēlēs Vankūvera tomēr spēja atrast panākuma atslēgu un divās spēlēs (6:2 un 4:2) spēja uzveikt Bostonas komandu.

Pusfinālos diemžēl dažādu apstākļu dēļ gadījās vairāki tehnisko uzvaras gadījumi, sākot jau ar to, ka pēc pirmās spēles starp Pittsburgh Penguins (rihards2k) un Columbus Blue Jackets (Ripinatajs), kurā Pittsburga uzvarēja ar 9:1, CBJ izlēma turpināt trenēties un savstarpēji vienojoties atdeva uzvaru Pittsburgai, kura devās uz finālu.

Otrajā pusfināla pārī Vancouver Canucks treneris snipencelly diemžēl neatrada laiku un iespēju izspēlēt pusfinālu iekļautajos termiņos, līdz ar to Florida Panthers iekļuva finālā bez cīņas.

Fināls izrādījās interesantākais šajā turnīrā, jo savā starpā tikās Rihards2k un Elvis, kuri satikās arī #2 sezonas konferences finālā.

Pirmajā spēlē Elvis ar Floridas Panthers ierādīja vietu Pingvīniem izcīnot uzvaru ar 3:1, taču Pittsburgh Penguins izanalizējot savas kļūdas spēja atrast ieročus pret Floridu un 2.spēlē jau izlīdzināja sēriju ar uzvaru 4:1.

Fināla 3.spēlē Florida izvirzījās vadībā, taču pacietīgi nospēlējot aizsardzībā Pingvīni skrienot pretuzbrukumos spēja samest pietiekami daudz ripas, lai uzvarētu spēlē un turnīrā. 3.spēles rezultāts 7:4 par labu Pittsburghai un Rihardam vēl viena trofeja kabatā.

Par #3 sezonu:

 • Trešajā sezonā, tāpat kā iepriekš ir 26 dalībnieki, katram ar katru ir 2 spēles, līdz ar to katram ir 50 spēles regulārajā sezonā
 • Tāpat kā iepriekš pēc spēles uzvarētājs savāc spēlētāju statistika un ievieto to mājaslapā (pamācība šeit - https://latgaming.com/news/view/18/#2-sezonas-informacija/)
 • Noteikumi ir publicēti mūsu discord serverī zem #xbox-3-noteikumi, kurus būtu vēlams izlasīt visiem, jo tur ir arī vairākas izmaiņas
 • #3 sezonu spēlējam uz SUPERSTAR difficulty, pārējais paliek nemainīgs (injuries off, neizšķirta gadījumā 5min 3on3 un tad bullīši)
 • #3 sezonas officiālās regulārās sezonas spēles var sākt spēlēt uzreiz pēc šī raksta publicēšanas

Balvas:

Šosezon uztaisīsim nedaudz interesantāk un balvas sadalīsim savādāk:

 • Labākā punktu guvēja īpašnieks saņems 25 EUR
 • Labākā piespēlētāja īpašnieks saņems 25 EUR
 • Labākā vārtusarga īpašnieks saņems 25 EUR
 • STENLIJA KAUSA īpašnieks saņems 25 EUR
 • Prezidenta kausa ieguvējs saņems iespēju kā pirmais izvēlēties komandu #4 sezonai, ko jau spēlēsim uz NHL 21
 • Pēdējās vietas īpašnieks regulārajā sezonā saņems iespēju kā otrais izvēlēties komandu #4 sezonai
 • Cerības kausa ieguvējs saņems iespēju kā trešais izvēlēties komandu #4 sezonai
 • MEDIA konkurss uzvarētājs saņems iespēju kā ceturtais izvēlēties komandu #4 sezonai

MEDIA KONKURSS:

Šosezon atdzīvināsim skaistāko vārtu guvumu konkursu, līdz ar to atkal #xbox-media-room varam publicēt savus skaistākos vārtu guvumus, kurus beigās apkopos adminstrācija un publicēs publiskai balsošanai.

Rezumē:

Principā tas arī ir viss. Atceramies, ka šī būs pēdējā sezona uz NHL 20 spēles dzinēja un pēc šī turnīra noslēgšanas būs aptuveni mēneša pauze līdz #4 sezonai, ko centīsimies spēlēt uz NHL 21 spēles. Pēc šīs sezonas noslēgšanas protams būs dažādi miniturnīri gribētājiem, taču pilnā sezona pēc #3 sezonas būs tikai ap novembra sākumu.

Sekojam līdzi spēļu deadline mūsu discord serverī un lūgums sekot līdzi noteikumiem un nelikt pultis nost uz galda, ja atrodaties zaudētājos trešā perioda vidū. Lai visiem veicas!