LATGAMING.COM » Edmonton Oilers izcīna Stenlija kausu!
Edmonton Oilers izcīna Stenlija kausu!
Autors - Rihards2k

27. augustā, 17:24
Card image cap

Vakar vakarā tika noskaidrota otrās sezonas Stenlija kausa ieguvēja, kas šajā sezonā ir Edmonton Oilers un Snipencelly!

 

Western Conference

Edmonton Oilers 4-1 Anaheim Ducks

Edmonton Oilers (1) pārliecinoši uzvarēja Anaheim Ducks (4). Neskatoties uz sērijas rezultātu, visas spēle Edmontona un Snipencelly izskatījās daudz pārliecinošāki un ar diezgan lielu pārsvara uzvarēja sērijas spēles. Pirmajā spēlē uzvaru izcīnija Edmontona ar 7-3, šajā spēlē Makdeivids izcēlās ar trīs vartu guvumiem. Otrā spēle atkal pārliecinoša no Edmontonas un 7-1 uzvara, arī šajā spēlē Makdeivids izcēlās ar 3 vārtu guvumiem un vēl 3 rezultatīvām piespēlēm. Trešā spēle bija murgs priekš Anaheimas, kur Snipencelly brutāli sagrāva savu pretinieku ar 11-0, arī šajā spēle Konors izcēlās ar rezultativitāti un četriem gūtiem vārtiem. Konora hettrika sērija apstajās ceturtajā sērijas spēlē, kur Anahaima un Reeusy pārsteidza visus, pirmo reizi šajā sezonā uzvarot Edmontonu, kura līdz šim nebija piedzīvojusi nevienu zaudējumu. Sēriju Edmontona noslēdza ar kārtējo pārliecinošo uzvaru 9-2, un protams šajā spēlē Konors izcēlās ar vēlvienu hetriku.

EDM rezultatīvākais sērijas spēlētājs: Connor McDavid 14G 4A 18P

ANA rezultatīvākais sērijas spēlētājs: Adam Henrique 3G 3A 6P

 

Eastern Conference

Buffalo Sabres 4-0 Carolina Hurricanes

Buffalo Sabres (2) ,par lielu izbrīnu citiem līgas spēlētājiem , uzvarēja Carolina Hurricanes (1) četrās spēlēs. Jau pirms sērijas bija skaidrs, ka būs ļoti interesanta sērija un varētu būt pat visas 7 spēles, bet tomēr teicama spēle no Riharda un veiksme nāca par labu, uzvarot konferences kausu vien četrās spēlēs. Pirmajā spēlē Rihards uzvarēja ar 6-4, pēc ka turpināja savu gājumu arī otrajā spēlē, uzvarot ar 4-1, šajā spēle divi vārti tika gūti tukšos vārtos, tā kā spēle līdz pat pašai pēdējai minūtei gāja līdzigi. Trešā spēle tika aizvadīta līdzigi un arī šajā spēlē minimāla 5-3 uzvara priekš Bufalo. Punktu sērijai pielika Bufalo ar 7-4 uzvaru. Spēle iesākās ar diviem gūtiem vārtiem no Karolīnas , un pie rezultāta 2-0 Karolīna nopelnīja sev vairākumu un tieši šeit Bufalo mainija spēles gaitu, gūstot vārtus mazākumā un laužot spēles gaitu, ātri vien izlīdzināja rezultātu uz 2-2. Beigu beigās pārliecinoša spēle un 7-4 uzvara, iesoļojot finālā pret galveno favorītu Snipencelly.

BUF rezultatīvākais sērijas spēlētājs: Zemgus Girgensons 4G 2A 6P

CAR rezultatīvākais sērijas spēlētājs: Jordan Staal 2G 3A 5P

 

Stanley Cup FINAL

Edmonton Oilers 4-1 Buffalo Sabres

Edmonton Oilers (1) arī finālā nospēlēja pārliecinoši un ierādija vietu Buffalo Sabres (2) piecu spēļu sērijā. Jau pirmajā spēle pārsteidzoši uzvaru izcīnija Bufalo, atļaujot Edmontonai iemest tikai 1 golu pa 60 minūtēm, kas noteikti ir šīs sezonas Edmontonas anti rekords, spēle noslēdzas ar 4-1 Bufalo labā. Vērts piebilst, ka šajā spēlē komandas zvaigzne Konors Makdeivids neguva nevienu punktu, kas ir ļoti netipiski priekš šī spēlētāja. Ar dusmu pilnu pieplūdumu Edmontona devās otrajā spēlē, un spēles iznākums bija zināms pēc pirmajām desmit sekundēm, šajā spēlē Bufalo spēlētāji uz ledus tika nogrūsti vairāk reizes nekā Vācijas armija otrajā pasaules karā. 10-1 sagrāve deva milzīgu pārliecību priekš Snipencelly uz atlikušajām spēlēm. Trešajā spēlē Bufalo spēlētāji uz ledus devās ar zilumiem un lauztiem kauliem, tādējādi arī šajā spēlē tika piedzīvots zaudējums ar 3-7. Pēc šīs spēles Bufalo spēlētāji savam trenerim Rihardam prasija atpūtu , bet Rihards no saviem spēlētājiem vēlējas izveidot dzelzs vīrus un turpināja sēriju, piedzīvojot zaudējumu ar 2-6. Brutāli sadauzītā komanda uz vienas slidas devās laukumā pēdējā sērijas spēlē. Bufalo vārtusargs Ullmarks bija atdauzīts līdz pēdējam, tik daudz metienus pa vārtiem viņš nebija saņēmis sezonas gaitā, savukārt Edmontona treniņa režīmā aizvadīja pēdejo spēli , trenejot savus metienus un lidinot golus no jebkura punkta. Edmontona izcīnija Stenlija kausu ar 7-2 pārliecinošu uzvaru. Līdz ar to varam apsveikt otrās sezonas čempionu Snipencelly , kurš sasniedza savu sezonas mērķi, aizvadot patiesi fantastisku sezonu ar 66 uzvarām un 2 zaudējumiem.

EDM rezultatīvākais sērijas spēlētājs: Connor McDavid 6G 7A 13P

BUF rezultatīvākais sērijas spēlētājs: Sam Reinhart 1G 4A 5P

 

Paldies visiem līgas dalībniekiem par sezonu!

Rakstu sagatavoja LatGaming Media Team lietotājs Rihards2k

Nāni
Snipencelly27. augustā, 17:32
party party