LATGAMING.COM » Kā pievienot rezultātu?
Kā pievienot rezultātu?
Autors - Snipencelly

2021. gada 11. februārī, 09:49
Card image cap

Rezultātu pievienošana būs diezgan līdzīga kā pirmajā sezonā, taču ar nelielām izmaiņām sakarā tieši ar spēlētāju un vārtsargu statistiku.

1. Tāpat kā iepriekš ejam uz savu komandas profilu, kas atradīsies virs līgas tabulas. Atzīmējam pretinieku komandu, ierakstam rezultātu, ieklikšķinam vai pamatlaikā / ot / bullīšos un spiežam next.

 

2. Nākamajā logā jums izleks abu komandu visi spēlētāji, un jums, ja pievienojat rezultātu (rezultātu pievieno tikai uzvarētājs) ir jāieraksta cik katrs spēlētājs ir dabūjis punktus šajā spēlē. Pirmā ailīte ir goli, otrā ailīte ir piespēles. 

3. Apakšā zem visiem spēlētājiem būs arī ailīte "Shots on goal". Pagājušo sezonu mēs šo aili ignorējām, bet šosezon tā būs jāizmanto. Ir ne tikai jāieraksta pareizie metieni pa vārtiem, bet arī jāizvēlās vārtsargs, kas stāvējis spēlē.

Kas notiks, ja pamanat kļūdu?

- Līdz ar šī jaunuma ieviešanu būs papildinājums noteikumos:

  1. Uzvarētājam rezultāts ir jāpievieno max. 1h pēc spēles !
  2. Drošības labad var ņemt skrīnšotus no spēlētāju statistikas, taču, ja pamanat, ka kāds ir kļūdījies, tas ir jāpaziņo līdz max. 8 stundām pēc spēles. Lai admini situāciju izskatītu, obligāti ir jāpievieno skrinšoti, jo bez tiem admini doto sūdzību neizskatīs.