LATGAMING.COM » NHL Rules

Noteikumi, kuri jāievēro ikvienam, kas spēlē Latgaming līgā:

  1. Vispārējie aizliegumi, aizvadot maču:
    • Aizliegts jebkādā veidā ietekmēt spēles iznākumu, izmantojot speciāli izveidotus interneta lagus (piem. ieslēgt torrentu, lai spēle sāktu lagot). Sods – brīdinājums/spēles rezultāta anulēšana/BAN.
    • Pret pretinieku ir jāizturas ar cieņu. Pat, ja pretinieks ir par galvu pārāks par Tevi, nedrīkst nekādā gadījumā aizskart pretinieku gan spēles laikā, gan pēc tās. Sods – brīdinājums/spēles rezultāta anulēšana/BAN.

 

 Ja spēle netiek pabeigta:

Ja spēle pārtrūkst, tad spēlētajiem sava starpā jaizlemj kā tiks aizvadīts atlikušais laiks, ja spēlētāji to nevar izlemt tiek iesaistīts kāds no līgas administrātoriem.

Ja spēle raustās(lago) spēlētajam ir tiesības iziet āra no spēles pirmajās 5 spēles minūtēs, ja vēlies tā darīt informē savu pretinieku, un vēlāk čatā atrisināt problēmas, kā arī, ja ir bijis vārtu guvums, tad tas tiek realizēts, nākamajā savstarpējā spēlē, spēles sākumā ļaujot iemest tukšos vārtos.

Ja spēlētājs, nepaziņojot administrācijai iemeslu, neiekļaujas noteiktajā spēļu skaitā, līdz norādītajam datumam, komanda var tikt atņemta, spēlētājs netiks pielaists izslēgšanas spēlēm, kā arī spēlētājs var netikt atļauts piedalīties nākamajā līgā.

Par neadkvātu uzvedību publiskajā čatā var tikt atvienots no čata uz noteiktu laiku/komandas noņemšana uz sezonu.

Ja spēlētājs atkārtoti izvairās spēlēt pret kādu konkrētu spēlētāju, tad viņš var tikt nepielaists izslēgšanas spēlēm, kā arī var tikt atņemta komanda līdz sezonas beigām.

Publiskajā čatā, kā arī pēcspēles komentāros un mājaslapas čatā aizliegts kurināt naidu, izteikt rasistiskus izteicienus un nepamatoti aizvainot spēlētājus.

Saziņai starp pretiniekiem tiek izmantota programma Discord.

 

  1. Balvas:

Katram turnīram, atkarībā no dalības maksas ir savs balvu fonds. Pirmais turnīrs tiks norisināts bez dalības maksas, bet balvā būs 50 EUR / 50 GBP / 50$ Xbox Gift Card kods, atkarībā no uzvarētāja norādīta reģiona xboxā.

3. Rezultātu pievieno tikai spēles uzvarētājs. Ja gadījumā ir ievērots nepareizs ievietots rezultāts, nekavējoties ziņojiet par to vienam no adminstratoriem.

Par uzvarētu spēli pamatlaikā tiek piešķirti 2 punkti, par uzvarētu spēli papildlaikā/bullīšos tiek piešķirti 2 punkti, par zaudējumu papildlaikā/bullīšos piešķir 1 punktu, par zaudējumu pamatlaikā 0 punkts.

Gadījumā, ja komandām ir vienāds punktu skaits, tad skatās pēc:

  • Pamatlaika uzvaras
  • Vārtu starpība
  • Savstarpējā spēle

Spēles uzstādījumi:

● Allowed teams: See “4. Team selection”

● Game Mode: Online Versus

● Difficulty: All-Star (Not Superstar)

● Period Length: 4 Minutes

● Game Type: Competitive

● Rules: Custom

● Fighting: On

● Penalties: On

● Injuries: Off

● Offsides: Delayed

● Icing: Hybrid Icing

● Tie Break: 5min 3on3 then shootout (Playoffos būs continous overtime)

● Control Goalie in Shootout: On

 

 

 

Noteikumi var tikt papildināt vai arī laboti, un par to tiks iepriekš paziņots!

Neskaidrību gadījumā sazināties ar administrāciju!

Noteikumu nezināšana neatbrīvo no soda!

Noteikumi pēdējo reizi atjaunināti 07.06.2020